Jedlo a pitie

Vyúďte si doma mäso alebo klobásky, ktoré vám budú všetci chváliť

Written by admin

Jedlo patrí ku každodennej súčasti našich životov. Je skvelé, keď si nájdeme spôsob, ako ho budeme pripravovať, a tento spôsob nás náramne baví. Ženy často rady varia, páni radi grilujú či údia. Pokiaľ vás láka kúpa udiarne, neváhajte. Rýchlo si osvojíte prácu s ňou a pokrmy, ktoré položíte na stôl, budú nielen voňavé a pekné na pohľad, ale predovšetkým lahodné.

Vyberte si udiareň podľa spôsobu údenia

Predtým sa u nás používali udiarne, v ktorých sme údili za pomoci rôzneho kusového dreva. Slivka, jabloň a ďalšie boli ideálne na údenie mäsa, klobás aj syrov. Dnes je tomu rovnako, ale kúpiť si môžete nielen drevené udiarne, v ktorých môžete údiť studeným dymom, ale aj udiarne elektrické a obľúbené, úsporné udiarne Borniak.

Pokiaľ si nie ste úplne istí, podľa čoho a ako si vybrať, môžete si v niektorých obchodoch udiareň vyskúšať. Možné to je napríklad u spoločnosti Vladeko, ktorej predajne môžete nájsť v Záhradnom centre Vladeko Tachlovice v Prahe – západ alebo v Nákupnej Galérii Harfa na Prahe 9.

Záhradný gril s udiarňou

Ak radi grilujete, mohol by sa vám páčiť záhradný gril s udiarňou SmokyFun. Práve ony sú zaujímavé už svojimi rozmermi, masívnym spracovaním a predovšetkým tým, ako dokonale kombinujú prednosti domácich udiarní a klasických záhradných grilov. Možno ich použiť na priame aj nepriame grilovanie, ale tiež v nich údiť súbežne s grilovaním. Pripraviť si môžete ako grilované steaky, tak obľúbené údené mäso a klobásy.

Ich masívna konštrukcia a veľké grilovacie a udiace rošty ich predurčujú nielen na domáce použitie, ale aj na využitie v reštauráciách, na kúpaliskách, na futbalových štadiónoch a podobne.

Pozrite sa na kompletný sortiment z e-shopu grilykrby.cz a vyberte si všetko potrebné pre úspešné a chutné údenie najrôznejších pokrmov, ktoré si môžete pripraviť v lete aj v zime.

About the author

admin