Crussis je revolúcia vo svete elektrických bicyklov!

Dobrodružstvá a zdravá dávka adrenalínu - inšpirujte a dajte neuveriteľné dojmy! Teraz môžu cyklistické výlety s vánkom priniesť maximálny komfort a ľahkosť vďaka dvojitému odpruženiu a silnému motoru.

Rozhodli ste sa ísť na prechádzku za mesto alebo sa vydať po turistických chodníkoch? Celoodpružené elektrobicykle značky Сrussis sú stelesnením inovácie, výkonu a pohodlia, ktoré vás dopravia kam len budete chcieť.

Povedzme si niečo o niekoľkých zaujímavých modeloch elektrobicyklov od Russis - e-Full 12.9 a ONE-Guera 9.9-M, ktoré sú mimoriadne obľúbené.

Crussis e-Full 12.9

Tento elektrobicykel je vybavený výkonným motorom BOSCH Performance Line CX, s výkonom 250 W (a maximálne 850 W), ktorý zaistí nezabudnuteľné cesty až do vzdialenosti 180 km. Vďaka torznému snímaču pedálov sa otáčky prispôsobia režimu zvolenému na displeji.

Motor tohto elektrobicykla vám pomáha šliapať a vyvinúť rýchlosť viac ako 30 km/h, takže každý výlet na bicykli alebo výlet mimo mesta vám poskytne maximálny komfort a umožní vám prekonať desiatky kilometrov bez extra námahy.

Taktiež má tento bicykel karbónový rám, ktorý je ľahký a pevný a výkonná vidlica so zdvihom 150 mm a hydraulické brzdy vytvoria maximálnu bezpečnosť na náročných miestach - klzké cesty, horské nerovnosti, ostré zákruty atď. Veľké 29-palcové kolesá s dvojitými ráfikmi a dezénmi dobre priľnú k vozovke, rýchlo sa odvaľujú a udržujú zrýchlenie.

Сrussis ONE-Guera 9,9-M

Vidlica so zdvihom 100 mm zaistí pohodlnú jazdu na nerovnom teréne, lesných a horských cestách a rovných cestách. Tento elektrobicykel je vybavený farebným displejom, vstavaným ovládacím panelom a motorom Panasonic GX Ultimate s výkonom 250 W. Lítium-iónová batéria má kapacitu 20 Ah a prídavné zariadenie na 4A zabezpečí rýchle nabíjanie batérie cez micro USB.

Motor s výkonovou rezervou až 170 km vám umožní prekonať veľké vzdialenosti bez zbytočného stresu. Tento model má aj asistenta chôdze – špeciálny PAS senzor, ktorý pomáha ovládať pedále a vysiela signál, keď treba naštartovať motor.

Výhody celoodpružených elektrobicyklov

Zadné a predné odpruženie poskytuje vynikajúce tlmenie karosérie, spoľahlivú priľnavosť kolies k vozovke v strmých zjazdoch a tiež pomáha lepšie ovládať bicykel. Možnosť zvoliť si stupeň asistencie elektrického zosilnenia vám umožní zdolať aj ten najstrmší kopec bez únavy.

Nebojte sa o autonómiu, pretože nabitie elektrického bicykla bude stačiť na viac ako 100 km. Ale hlavnou výhodou elektrických bicyklov Сrussis je vzrušenie z bicyklovania za akýchkoľvek podmienok. Motor poskytne rýchlosť a ľahkosť šliapania a dodá pocit slobody.

Celoodpružené elektrobicykle sú dokonalou harmóniou pohodlia, dobrodružstva a moderných technológií. Využite teda inovácie elektrobicyklov Сrussis a užívajte si každý pohyb!

Publikované: 28. 06. 2024

Kategória: Lifestyle

Autor: Jakub Horák